Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2011, 15:05   #29
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Ostatnio grałem jako gracz w Neuroshimę.

Brakuje mi przede wszystkim powagi. MG opisuje jakiegoś strasznego potwora i jeden gracz, który robi burdel zaczyna się śmiać i rzuca jakieś niepoważne komentarze, rozbijając klimat. Niestety, jeden gracz psuje i wszyscy tracą.

Brakuje mi realizmu i szczegółowości. Czasem nawet MG nie poinformuje mnie, że koleś którego chcę uderzyć ma wycelowaną we mnie śrutówkę. Nieźle, nie ? No ale to nic. Podróżujemy sobie po Zasranych Stanach, terenach ubogich ... we wszystko, a mistrz nie odlicza żarcia, paliwa, o lekach nie wspomnę

Brakuje mi organizacji. Często niektórzy gracze sięprzekrzykują, wspomniany wcześniej czasem jawnie olewa inicjatywę czy ustaloną kolejkę.

Brakuje mi odgrywania postaci przez część graczy. Gram z ludźmi nowymi w RPGach w części i co niektórzy mają problem z rozróżnieniem siebie od postaci. Przykładowo ja i kumpel zrobiliśmy sobie postacie, przygotowaliśmy się do odgrywania, wczucia się, nawiązywania wspólnego tematu (mam utajnione pochodzenie, naprawdę pochodzę z NYC, a jego postać jawnie pochodzi z NYC), a tu jeden z graczy w ogóle się nie wczuwa, żartuje, przerywa, jadąc w ciężarówce z czterema trupami opowiada do nich kawały. No cóż, takie życie ...

Mam tylko nadzieję, że w najbliższą sobotę kiedy to będę mistrzował nie popełnię ww. błędów. Możecie sięza mnie pomodlić
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem