Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2006, 22:06   #14
Matelan
 
Reputacja: 1 Matelan ma wyłączoną reputację
Szalony oderwał wzrok od listy i powiedział - No cóż ładne te wzorki.. mam nadzieję, że lepiej czytasz ode mnie - tytaj wybuchnął imitacją szaleńczego śmiechu - Chcesz abym powiedział coś o sobie tak?- głośne splunięcie na ziemię- No cóż powiem tyle na ile mi się chce w tym momencie - Rozbiegane spojrzenie krasnoluda na chwilę skupiło się na niziołku, można w nim było zauważyć lekki błysk - Jestem Szalony - najbardziej nieprzewidywalny barbarzyńca w okolicy! A jak ktoś uważa inaczej spotka się z mym toporem!!! A właśnie topór gdzie ja go.. a dobrze jest niedaleko mych 'leż'. -W tym momencie dostrzegł wyciągniętą w jego stronę rękę, wiec uścisnął ją energicznie i potrząsnął - kontynuując - tutaj chrząknął efektownie - No cóż najbardziej lubię rozboje, pobicia, napady noo i głównie palenie dziewic i gwałcenie wiosek - tutaj lekko się zamyślił - taaak to me ulubione zajęcia... i dobrze radzę nie denerwuj mnie zbyt mocno bo! No właśnie.. a kimże Ty jesteś o Niziołku zwany Mogarem? - jakby nie czekając na odpowiedź pobiegł szybko po swój topór by po chwili leko wrócić do niziołka.
 
Matelan jest offline