Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2011, 13:25   #130
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
No tak…a miało być tak pięknie…Zamiast super tajnej bazy oczom Piotra i jego towarzyszy ukazało się jakieś „post-nuklearne pustkowie”. Nawet widok myśliwców niespecjalnie polepszył jego nastrój,nie znał się i nie mógł stwierdził czy to aby na pewno sojusznicze..choć po reakcji innych..cóż jest to prawdopodobne. Natychmiast zwrócił się do naukowca:
-No i gdzie ta pańska baza profesorze?
- Ja ... ja ... nie wiem jak to możliwe ...

-Była ale zniknęła ta? ...ciekawe…, lepiej niech pan powie gdzie teraz jesteśmy
- Na peryferiach miasta ... powinniśmy iść teraz przez osiedle domków jednorodzinnych ... potem ... potem agh ... nie ważne, tego i tak nie ma ...
- No a co wy sądzicie?- Piotr zwrócił się do reszty
- Sam już nie wiem co robić, decydujcie ...-odpowiedział kapitan
Piotr wysłuchał tez wypowiedzi Michała i wyraził swoje zdanie:
-Też nie za bardzo wiem, wracać nie ma sensu, na horyzoncie coś widać, może to wzgórze? Trzeba zaryzykować ,może czegoś się dowiemy, to mi nie wygląda na eksplozje bomby atomowej, ewentualnie jakiś taktyczny pocisk nuklearny, wtedy promieniowanie jest dużo mniejsze.
Piotr zakończył swoją wypowiedź i czekał na ewentualne pomysły innych.
 
Piter1939 jest offline