Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2011, 16:54   #3
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Ja bym zagrała, choc oczywiście widzę ALE.

Napisanie scenariusza do takiej sesji, to nie jest bułka z masłem. Jak tu trochę gram, to mam wrazenie, że często MG po prostu lubia jakis klimat i myslą sobie "Heh, świat xxx jest super, obsadze w nim sesję".

I sobie obsadzają, a potem bawią sie światem, wrzucając kolejne potwory/żołnierzy/kosmitów itp. I to cały pomysł na sesje.

Zeby taka detektywistyczna poszła, to intryga musi byc bardzo precyzyjna. czyli MG musi mieć pomysł na całość. Czyli (w skrócie) wziąć odcinek Middsomer i go rozpisać na sesję.
Wiedziec co, kto, gdzie, kiedy, jak sa rozłozone poszlaki, gdzie lezą dowody, który z npc kłamie i dlaczego.

To duża praca. Bez takiego "skryptu" opracowanego przez MG, pomysłu na całośc i kazdy szczegół oddzielnie sesja padnie po 3 tygodniach.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline