Wątek: [sesja] otwarta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2005, 11:48   #201
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Thahard

gdy mijaja kolejne minuty i nabieram pewnosci ze dalsze nurkowanie w glebie odbedzie sie juz bezpiecznie plyne dalej...plyniemy juz tak chyba z 20 minut...niedlugo zapas tlenu moze sie skonczyc...nagle widze jak czerwona lampka alarmowa sie zapala..."slicznie-to moze oznaczac tylko klopoty"...czuje ,ze cisnienie zyciodajnego gazu zmniejsza sie...wtem glepia konczy sie,widac dno...swiecei latarka na boki w poszukiwaniu przejscia...i widze! maly korytarz....wplywam do niego czym predzej nie czekajac na towarzyszy...teraz plyniemy neimal pionowo w gore...znow zblizamy sie do glebokosci wymagajacej ponownego postoju...czas nagli,tlen zaczyna sie konczyc...jeszcze tylko chwilke...mysle...nagle lampka gasnie,aqwalung po prostu wylacza sie! z panika zaczynam mloc pletwami wode ...pragne tylko powietrza! jest mi coraz ciezej...zaczynam sie dusic...jestem coraz bardziej zmeczony...widze tylko przebysli swiatla dochodzace z gory...czy to wyjscie? powietrze? swiat? to ostatnia mysl jaka nachodzi mnie przed utrata przytomnosci...
 
Templarius jest offline