Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2011, 21:46   #17
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Adrenalina opadła i Khaldin mógł spokojnie rozejrzeć się po pobojowisku. Jakież było jego zdziwienie, kiedy na dnie jamy dostrzegł dwójkę dzieciaków.

-A to ci dopiero!- zakrzyknął. –Czekajcie no! Ja wam pomogę! – to rzekłszy krasnolud zszedł na dół i pomógł dzieciakom oswobodzić się. Na słowa smyka rzekł: -Widzę, że należysz do bystrzaków, skoro odróżniasz mnie od goblinów. Tak, nie chwaląc się, to ja żem uczynił. Przegoniłem te paskudne stwory.- krasnolud wypiął dumnie pierś.

-Zwą mnie Khaldin… ee Khaldin.. hmm. Khaldin Trąciczerep! – khazad przedstawił się, wymyślając przy tym przydomek godny bohaterskich krasnoludzkich wojowników. Następnie zwrócił się do dziewczyny:
– No już, przestań szlochać. Przecież jest z tobą pogromca goblinów. Nie ma się, czego bać!- Khaldin wskazał palcem na siebie. Starał się pocieszyć dziewczynę.

Kiedy chłopak ruszył w stronę swojego ojca, khazad w mig pojął całą sytuację.

-Chłopcze, twój ojciec wyruszył tu ze mną, aby cię uratować. Niestety gobliny… eee zrobiły mu taką dziurę w nodze… jakby to powiedzieć… - krasnolud zaczął się mieszać. – Twój ojciec walczył dzielnie.. chciał cię uratować i tak jakby chyba umrze, ale nie martw się. Mogło być gorzej, mogłeś też umrzeć. – krasnolud odczuł, że jego słowa chyba nie pasowały zbytnio do sytuacji, ale szczerze chciał pocieszyć chłopca. Nie był dobrym mówcą.

-Poczekamy tutaj jeszcze trochę, może się obudzi. - wskazał na nieprzytomnego. -Jeśli nie, to zaniesiemy go do oberży. Chyba, ze umrze, to możemy go spalić, albo zakopać. Jak wolisz? - zapytał chłopaka.
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 12-04-2011 o 22:07.
Mortarel jest offline