Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2011, 14:46   #101
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Wiatry gościńców wywiały z głowy Ajabu podejrzenia o zdradzie w drużynie oraz dąsy na elfkę i czarodzieja. Stąd też siedząc teraz w karczmie, mówił otwarcie do towarzyszy.

- Pytania Grogana uważam za jak najwłaściwsze – przytaknął. – Wszak szmat czasu zbieramy kolejne poszlaki w sprawie zaginionego precjoza, a mnogość wątków i postaci pojawiających się na arenie zdarzeń może najbystrzejszego detektywa przysporzyć o zawrót głowy. Stąd też proponuję, byśmy wymienili się zgromadzonymi informacjami, spostrzeżeniami i podejrzeniami. Oraz, gdy kolejny raz zdarzy nam się rozdzielić, po spotkaniu dzielić się natychmiast odkryciami. Ale oto pozwólcie mi podsumować historię tak, jak ją widzę.

I czarnoskóry przedstawił swoje rozumienie zdarzeń:
  • Pierścień ma magiczną właściwość władania umysłami.
  • Gildia złodziei z symbolem szczura i rudym przywódcą nie okradła Claudisa, choć miała taką szasę/możliwość/plany.
  • Kradzieży dokonał gang kobiet, których przywódczyni przy pomocy iluzji udawała rudego. Kobiety podkładały symbol szczura, by zrzucić podejrzenia na gildię złodziei.
  • Kobiety wiedzą o naszej drużynie. Gildia złodziei chyba nie.
  • Jedna z kobiet – Reil – wiezie pierścień do stolicy.
  • Seksowna elfka została wynajęta przez Claudisa przed nami. Prawdopodobnie w tym samym co my celu.
  • Claudis nie ma w stosunku do nas wrogich zamiarów, ale coś ukrywa (tę informację zdobył Ajabu od duchów w trakcie rytuału).
  • Nasza drużyna napuściła na siebie inkwizytora i gildię złodziei.
  • O czym zapomniałem?

Murzyn miał nadzieję, że wzajemna wymiana spostrzeżeń i burza mózgów pozwolą na jeszcze sprawniejszy pościg za sprawcami kradzieży.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 17-04-2011 o 14:51.
JanPolak jest offline