Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2011, 19:58   #7
stibium
 
stibium's Avatar
 
Reputacja: 1 stibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwustibium jest godny podziwu
odpowiedzi!

ograniczeń co do ras nie ma, jednak należy pamiętać, że gramy w mieście Athkatla, stolicy poważanego, bogatego Amn, tak więc - na ulicy JAKOŚ TRZEBA SIĘ ZAPREZENTOWAĆ. ghule czy gigantyczne wicionogi są niestety odrobinę zbyt kontrowersyjne :P

psionika... hmm, zastanawiam się, czy Illithidowie i Abolethy nie podpadają przypadkiem pod kategorię omówioną w poprzednim rozdziale - po zjedzeniu obiadu uznałam, że podpadają, ale niech będzie, że samej psioniki nie wykluczam (tylko umiejętnie trzeba to wplatać! ujdą ewentualnie samorodne talenty, bo wasze karty mają być na maks 4 poziomie - tzn. orientacyjnie, albowiem jak wspomniałam, mechaniki nie przewiduję)

postaci mogą posiadać ciekawe przedmioty, proszę umotywować to historią. w ogóle postaci mogą być ciekawe.

walki będą rozgrywane zgodnie z zasadą zdrowego rozsądku i umiejętności przekonania MG, a tam, gdzie ich zabraknie zdacie się na moje widzimisię.
 
stibium jest offline