Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2011, 09:02   #11
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Sigmar nam sprzyjał przyjaciele. Widząc nasze męstwo dodam nam sił-ryknął na całe gardło. Ciszej już dodał. Nie będę już narzekał mój panie. Ani trochę, nawet odrobinki. Choć akurat przewodnika nie musiałeś zabijać. Że to cholera zawsze musi przewodnik..-dodał w myślach. Nie, nie, nic nie mówiłem mój panie. Przesłyszałeś się najwyraźniej. Wcale też nie sugeruje że masz problemy ze słuchem. Zamilknę zatem na chwile na znak pokuty.

Popatrzył po towarzyszach jeden był ranny w nogę. Podszedł bezpośrednio do niego. Chwila przecież już mieneła. Co prawda łaska pana nie oświeca mnie jeszcze w pełni. Nie mniej jednak mogę spróbować się tym zająć.-wskazał na nogę. Albowiem pan poprowadzi mą dłoń. Tym co zrobią dalej bez przewodnika nie przejmował się zbytnio. Liczył że ktoś zna się na wytyczaniu choćby kierunku.... A jeśli nie? To nic nie szkodzi! Sigmar ich poprowadzi.
 
Icarius jest offline