Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2011, 20:42   #59
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Muszę coś skomentować.

Cytat:
Wszystko co jest poniżej to oczywiście zakładając, że te osoby rzeczywiście wypowiedziały/napisały cytowane przez ciebie słowa. Cytowane źródła nie są zbyt (lub w ogóle nie są) wiarygodne, a Norman Davies ogółem lubi naginać wszystko do swoich teorii.
To troszkę przegięcie.
Jeśli o kimś mogę powiedzieć, że jest niewiarogodnym źródłem informacji to zdecydowanie będzie nim zwykły, szary człowiek wygłaszający swoje opinię, a nie profesor historii, odznaczany jednymi z wyższych orderów Polski.

Ja, osobiście, wolę uwierzyć człowiekowi, znającemu historię Polski lepiej niż niejeden Polak.

Z trzech cytatów, jeśli się czepiać, to tylko Wyborczej, ale to już przy potężnym nagięciu... bo ja wiem... może wiary w cokolwiek.

Mimo wszystko trzeba respektować jakieś autorytety, znające się na swoim fachu lepiej niż laicy.
Nie przyjęcie ich opinii to trochę "odrzucanie rzeczywistości i tworzenie własnej".
No i, szczerze mówiąc, nie mam pojęcia kto dla ciebie byłby takim autorytetem.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem