Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2011, 21:03   #87
Cartobligante
 
Reputacja: 1 Cartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodzeCartobligante jest na bardzo dobrej drodze
Zdrada! – Wrzasnął Eldilor! Poczym z wściekłością chwycił obiema rękami stół i krzyknął do siedzących jeszcze gości- Barykadować!!! – Nie było czasu na przemyślenie spraw. Zaraz odsunął stół by po chwili otworzyć niewielką klapę ukrytą pod stołem. Wskoczył do środka i zaczął wyrzucać z niej miecze i topory. Po chwili wyskoczył i powiedział półgłosem. Albo czekacie tu na przyjęcie wroga, albo uciekniemy stąd przez okna! Doskoczył do Khazada – W przeciwieństwie do mnie, ty na mnie możesz liczyć!- Mówiąc to, podał Skalfkragowi dwa topory.

Zagarnął rękami grupę jakby do koła i rzekł cicho- Wasza broń i pancerze są gotowe do wzięcia w chacie po lewej stronie, część dosusza się przed, część jest w środku, Muł był tu z nami więc nie zdołał pewnie niczego przy nich zmanipulować.-

Nagle- jakby zebrał myśli- Juliett!- Wrzasnął- Udała się do jednej z gospodyń przed naszym zebraniem! Musze ją odszukać!- Dobiegł do sypialni by zabrać swój ekwipunek.
 
__________________
Niechaj stanie się Światłość.

Ostatnio edytowane przez Cartobligante : 19-04-2011 o 21:45.
Cartobligante jest offline