Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2011, 11:50   #132
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Przybytek Franka
-No skacz czarnuchu, skacz!- wydarłę Frank, kiedy koszykarz jego ulubionej drużyny zmarnował szansę na rzut za trzy punkty - Ciota! Ciota! W Afganistanie lepiej od ciebie grają! Wracaj do Zimbabwe!
Otworzył nastepne piwo. Wtedy zadzwonił telefon.
-Tak słucham
- Frank, tu znowu Ray, mam mały problem. Znasz może jakiegoś niezadającego pytań łapiducha w tym mieście. Najlepiej żeby było to jak najbliżej Middle Park.- O to ty. Co ,pancerzyk nie zadziałał?
-Nie wiem, w niego akurat nie celowali. Znasz jakiegoś gościa?
-Zaczekaj, niech pomyślę. Teoretycznie jest jeden. Nazywa się Bock czy jakoś tak. To ginekolog i wykonyje aborcję nastolatkom. Oczywiście neilegalnie, ale myślę, że potrafi wyjmować kule oraz wyskrobywać inne cholerstwo z ran, he he - zaśmiał się - Swój warsztacik ma niedaleko, na wschód od Galveston Ave pomiędzy Quartz a Pyrite Street. W zaułku. Jak do niego wejdziesz zobaczysz mniej więcej w połowie długości ściany dwoje obdrapanych drzwi. Nad nimi biegnie rura. Ale pamiętaj. Doktorej urzeduje za lewymi drzwiami. Wchodzisz w lewe drzwi, omijaj te po prawo! Zrozumiałeś? to dobrze.Trzymaj się.-A masz do niego telefon czy coś.
-Chyba tak, sprawdzę.
-A mógłbyś do niego zadzwonić z inforacją, że będziem miał pacjntów do zszycia?
-Dobra zadzwonię. Na razie.
-Cześć -Ray rozłączył się.

Krzaki w Middle Park

-Dobra, jest jeden łapiduch za Glaveston Ave, więc niedaleko. Zaraz dostanę potwierdzenie. A teraz zlokalizujmy toaletę, nie możemy pójść tacy obsrani.
Po chwili przyszedł SMS:
"Doktor poinformowany, przygotujcie kasę na zapłatę."
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 13-05-2011 o 21:04.
JohnyTRS jest offline