Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2006, 03:38   #19
Mist
 
Reputacja: 1 Mist ma wyłączoną reputację
To zależy, jeśli masz na myśli stricte jedzenie to zostala tylko dokladka tego co masz na talerzu, jeśli w zakres dań wchodzą też napoje to ile sobie tylko życzysz... O trzecim czlonku waszej kompani nie wiem nic, nie wiedzialem nawet, że ma być jeszcze trzeci kupiec z blekitnego kapitana, na wlasne życzenie zresztą, czasem bezpieczniej jest nie wiedzieć. Bleu powinien dotrzeć tutaj jutro, o ile nie wydarzy się
Drzwi do karczmy otworzyly się szeroko wpuszczając znajomą niewysoką sylwetkę w mundurze, dość mocno przykurzonym i pomiętym mundurze. Przybysz rozejrzal się szybko i natychmiast podszedl do stolika akurat w chwili gdy gospodarz kończyl zdanie z wyraźną rezygnacją w glosie i na twarzy.
...nic nieoczekiwanego. Dobry wieczór Bleu, napij się wina i zdradź jakich klopotów mam się spodziewać tym razem.
Kapitan przyjąl kieliszek i osuszyl jednym haustem
Tym razem, nie musisz być taki zgryźliwy, to nie moja wina, że gna tutaj pólkompania wojska z kilkoma tajniakami. Dobra, nie calkiem moja, dalej masz to przejście piwnicą? Fajnie.
Popatrzyl na Iwana i Krisa blyskając zębami w uśmiechu
No panowie, trzeźwiejemy i w nogi, mialem nad nimi niecalą milę przewagi. Mam nadzieję, że dowiedzieliście się wszystkiego co trzeba bo zaczynamy zabawę. Trzeciego spróbujemy zgarnąć po drodze.
 
__________________
Just because you feel good it doesn't make you right...
Mist jest offline