Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2011, 07:51   #22
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Wybacz jeśli wsadziłem w usta Mojo cokolwiek czego byś tam nie chciał, starałem się wczuć w jego kreację szczególnie słownictwem.
Co robisz w zaułku razem z resztą? - Nie wiem, sam odpowiedź po coś tam zaszedł.
Czemu interesował się Tobą jakoś gość? - Zapytaj go najlepiej jeśli potrzebna Mojo ta wiedza.
Kim jest cesarz? - wyrazem, który Mojo wrzuca w wypowiedzi a nie pasuje on do kontekstu.

Widzisz, Ty dajesz 3 posty wprowadzenia, ja rzucam postacie na starcie w wir akcji, ot różne style rozpoczynania sesji Dla tego zacząłem od czegoś krótkiego, bo jeśli tu się nie zgramy to mały problem i poszukamy dalej, zaczniemy coś poważnego dopiero gdy wszystkim styl się spodoba.

Po prostu piszcie w sesji tak żeby pasowało do tego co napisane, do tego czego nie wiecie dostosowywać się nie musicie, nie jesteście w stanie napisać niczego co byłoby w sprzeczności ze scenariuszem do tego stopnia, że nie poradziłbym sobie z dalszym prowadzeniem, uwierzcie
 
Akwus jest offline