Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2011, 15:08   #28
Vaka
 
Vaka's Avatar
 
Reputacja: 1 Vaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodzeVaka jest na bardzo dobrej drodze
Stąd mi do głowy przyszło, bo ostatni raz grałem 1,5 roku temu, bo jestem 1szy raz na lastinn, bo nigdy nie miałem z tym problemu jak się npcowało postać i nam sam koniec wziąłem pod uwagę to, co Akwus napisał w poście rekrutacyjnym
Cytat:
Napisał Akwus
Poszukuję graczy, którzy nie będą płakali gdy ktokolwiek inny dotknie ich postaci, opisze ich wyposażenie, ich samych, pozwoli sobie kawałek ich poprowadzić, włożyć ich w usta jakieś słowa, dokopie im opisem, czy odważy się podsumować ich działania w sposób "mało korzystny".
Dostajecie nieskrępowany niczym świat, taki żywy i prawdziwy, więc i Was nic krępować czasem nie będzie. Oznacza to, że szukam graczy, którzy nie napiszą mi w komentarzach, że nie piszą, bo nie mają co robić. Nie macie problemów, to je sobie twórzcie, utrudniajcie i pomagajcie innym, kreujcie wątki na przyszłość.
Na koniec zaś takich, którzy mają czas na pisanie i czytanie postów dłuższych niż kilka linijek, sam pisać lubię, więc i czytać chętnie poczytam, szczególnie, że zakładam iż Wasze rozwiązania będą dla mnie takim samym zaskoczeniem jak moje dla Was
Ktoś dziś chyba słusznie powiedział, że potrzebuję do gry MG a nie graczy, ale to już pozostawiam ocenie każdego z Was...
 
__________________
For extra credit, mention that the loneliness of the Ents makes you sad.
Vaka jest offline