Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2011, 07:40   #46
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Takeda Zobacz post
Jestem zwolennikiem absolutyzmu w mistrzowaniu więc do tematu wracać nie będę.
Serio
W Kulcie jakoś nie zauważyłem Skrupulatny, drobiazgowy, precyzyjny - tak, ale absolutyzmu nie widziałem.

A zamykając, za Takedą, dyskusję. Ja mam bardziej liberalne podejście do sesji. I lubię pozostawiać sporo inwencji i niezależności twórczej graczom. Owszem, jeśli coś pokręcicie poważnie lub nagniecie zasady, dam Wam znać - bez obaw.

Ale - podsumowując - śmiało zgłaszajcie swoje uwagi. I proszę, na przyszłość, by nikt nie brał ich osobiście. To chyba oczywiste, że wolą zgłaszającego go gracza, jest chęć poprawy sesji i dbałość o jej spójność, a nie czepialstwo.

Tyle z mojej strony.

I na marginesie, jeśli to możliwe, postarajcie się wszyscy, bardzo proszę, o wrzucenie postów przed Świętami. To Wam jeszcze odpiskę w sobotę zrobię.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline