Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2011, 00:25   #48
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Na wstępie - życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Zdrowia, pogody ducha, dużo czasu wolnego na pisanie postów , szczęścia i czego tam jeszcze pragniecie.

A teraz co do sesji.

Post już jest. Nie czekałem na Bebopa bo wspominał, ze może nie mieć dostępu do sieci przez Święta. Wolałbym jednak, by w takich sytuacjach post pojawił się nieco wcześniej, Bebop, tym bardziej, że nie musiał być długi, wystarczył emocjonalny dotyczący przeżyć wewnętrznych Twojego bohatera bym ja, inni gracze i czytelnicy mogli poznać go nieco lepiej i jak Solomon podchodzi do niecodziennych sytuacji. Poza tym dialog w GG docku został zamknięty w okolicach środy - czwartku i mogłeś spokojnie go wykorzystać. Tylko ze względu na okres Świąt i tego, że dałeś poznać się mi jako sumienny gracz, nie kończy się ostrzeżeniem. Ale na przyszłość miałbym serdeczną prośbę, by unikać takich sytuacji, tym bardziej że pozostał niewykorzystany dialog z GG docka.

Termin na Wasze posty - do kolejnej soboty do godziny 21.00.

Zaczyna się nowy dzień. Macie swobodę działań. Ustalenia ze mną na GG, PW lub GG dcoku - czyli standard.
 
Armiel jest offline