Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2011, 10:50   #22
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Dobra, akurat tymi dwoma pierwszymi fragmentami się już nie zajmuję. Jakby tak było, to zostałyby one już poprawione i nie wstawiałbym na pewno trzeciego fragmentu.

Jeśli chodzi o to, że nie wspomniałem, że Smok, to blondyn. Wspomniałem o tym, gdy ktoś to zaznaczył. Wstawiłem fragment z walką, a przed nią były jeszcze inne wydarzenia w których było wyraźnie zaznaczone, że Smok to blondyn i będzie walczył z Sairusem.

Teraz fragment, gdzie pisze, że Smok ma przydomek chyba z powodu ekwipunku. Przydomek nie musi pochodzić od tego. Może na przykład na ciele mieć dużo tatuaży z wizerunkami smoków. Mógł też walczyć ze smokiem lub jego przodek był pogromcą smoków, a on to wykorzystał. Możliwości co do przydomku, jest wiele i dlatego narrator nie jest pewny, czy przydomek pochodzi od ekwipunku.

Co do zachowania Sairusa. Sai jest mistrzem areny. Jest bardzo pewny siebie i walczy już bardzo długo. Do tego jest niewolnikiem, więc nieważne, czy zginie, czy nie. Wielkiej różnicy w tym nie ma. Dlatego też podchodzi do walki obojętnie, a przeciwnika momentami ignoruje i zachowuje się, jakby był na zwykłym spacerze.

Jeszcze to o piasku w oczach. Jak coś wpadnie do oka, wtedy ono zaczyna łzawić i tym samym sprawia, że obraz jest dosyć rozmazany. Już mała drobinka może do tego doprowadzić i wiem o tym, bo chociażby w czasie biegania lub jazdy na rowerze miałem wiele takich sytuacji. A jeśli cała garść piasku zostanie rzucona w oczy, będą się one chroniły poprzez łzawienie, obfite łzawienie i tym samym ograniczą widoczność.

Jakbym się jeszcze zajmował tymi fragmentami, to może bym coś więcej tutaj napisał, ale bardziej mnie interesują oceny i uwagi, co do ostatniego wstawionego fragmentu. Mimo wszystko, dziękuje za wytknięcie tych wszystkich błędów. Przynajmniej wiem, czego mam teraz unikać.
 
Saverock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem