Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2011, 09:10   #72
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draugdin rad był słysząc towarzysza nadal wśród żywych. Głupota i gorący temperament nie są wystarczająco ważnymi powodami by żegnać się z tym światem.
- Przychylam się do opinii poprzedników. Myślę, że zachodni szlak jest w tej chwili najlepszym możliwym wyborem. Mimo tego, że mam świadomość jak większość z nas, iż czas nas goni jednak w mojej opinii i w zaistniałej sytuacji przydałby się się nam odpoczynek. Może nie do końca nam, ale przynajmniej temu kto niemalże już odchodził ramię w ramię z kostuchą ku zachodzącemu słońcu. Dlatego też proponuję jednak wziąć również pod rozwagę proponowaną nam gościnę.

Rozejrzał się po twarzach towarzyszy. Czuł, że dyskusja będzie burzliwa i być może nie łatwo będzie podjąć właściwą decyzję. Swoją drogą to były jedynie powolne lecz bardzo opancerzone żuki. Draugdin miał jedynie nadzieję, że gdy dotrą na miejsce wędrówki i wkroczą tam gdzie więcej niż pewne, że niebezpieczeństwo będzie się czaiło na każdym niemalże kroku zachowają zdrowy rozsądek i nikt nie będzie wyskakiwał z tak szaleńczymi pomysłami jak ten, który o mało o kosztował życie Boraka. Tak tego typu błędy będą mogły skutkować zagrożeniem dla całej drużyny. Zagrożenie i niebezpieczeństwo było wpisane w zawód, który wykonywali. Draugdin miał jednak na myśli to, żeby nie kusić losu gdy nie trzeba. Są sytuacje, w których ryzyko trzeba podejmować, ale trzeba to robić odpowiedzialnie, a nie bezsensownie sprowadzać zagrożenie nie tylko na siebie lecz również na towarzyszy.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline