Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2011, 22:11   #493
Eleywan
 
Eleywan's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znany
Gdy tylko zobaczyłem farbę, od razu złapałem za pędzel
Zieloną farbą wymalowałem w głównej sali duży trójkąt który był zwrócony w stronę wyjścia na jego ramionach biała farbą wymalowałem okręgi.
Następnie otoczyłem figurę większym kołem wpisanym w ogromny zielony trójkąt

Stanąłem w środku rysu.
Wyciągnąłem ręce przed siebie ,tak aby kciuki i palce wskazujące obu rąk tworzyły piramidkę.
-Ritus!
-Sanguis Protentia!

Jedną ręka wyjąłem sztylet i rozciąłem przegub w miejscu które już nie raz było rozcinane.
-Umbra!
-Jam jest dziecię nocy, chodzący w cieniu nic co od ciebie pochodzi nie jest mi straszne! Mroczny elemencie który mnie otulasz, ja dziecię twe uroniłem krew swą być zesłał mrok na wrogów mych!

Podbiegam na pierwszy z okręgów wymalowanych na najmniejszym trójkącie.
-Ora Subolesco!
Łapie sztylet zamoczony we krwi oburącz i zaczynam inkantację.
-Moreo!
-Moje ręce trzymały niezliczoną ilość ostrzy,ciało to stal a krew to ogień.Daruje te narzędzie, mogące nieść spustoszenie i pokój, śmierć i narodzenia. Za wzmocnienie mnie i mych przyjaciół.

Wbijam sztylet w środek małego okręgu.Podbiegam na następne ramię.
-Pretium aurum!
Rzucam kilka monet z sakiewki.
Wyciągam ostrza z pochwy i zaczynam nimi wirować.
-Custos!
-Najemniku potężny, władco niewolników za twe usługi płacę szczerym złote.zstąp proszę na mnie i mych towarzyszy!

Biegnę do ostatniego koła.
Kucam i zaczynam uderzać o siebie miecze tak aby stworzyć jak najwięcej iskier.
-Ignis.[/i]
-Daje zaczątek tobie.Błagam straw mych nieprzyjaciół na popiół który rozwieje wiatr rozpaczy!
Udaję się znów w środek rytu i klękam miecze wbijając w ziemie.
-Umbra! Moreo! Custos! Ignis!
-Umbra! Moreo! Custos! Ignis!

Wstaję i chowam ostrza do futerałów.Podchodzę do Niemira.
-Chodźmy na tą inspekcje..
[A.d obrazek;
Czarnym kolorem oznaczona jest biała farba.
A.d post:
Przepraszam za długiego]
 

Ostatnio edytowane przez Eleywan : 26-04-2011 o 22:16.
Eleywan jest offline