Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2011, 09:45   #49
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Anonim, jedno pytanie... wyszedłem z błędnego założenia, że Akademia jest dość blisko by dojść do niej, przeszukać i jeszcze wrócić przed zmrokiem...
W tym momencie popełniłem fabularną zbrodnię. Dante na pewno nie zostawiłby rodzeństwa.
Mółgbym zmienić deklarację postępowania mojego zwierzeludzia? Albo by chociaż zdążył wrócić przed atakiem-.-"
Dante zostawił rodzeństwo we względnie bezpiecznym miejscu, żeby samemu odnaleźć waszych wspólnych znajomych - przynajmniej tak mi się wydawało, gdy Dante poszedł do Akademii.
Nie zmieniamy deklaracji.
Z drogą powrotną może być pewien problem, ale gdybyś wrócił biegiem drogą to byś zdążył. Skradaniem napewno nie. Nawet szybciej by było jakbyś pozbył się większości uzbrojenia.
 
Anonim jest offline