Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2011, 13:08   #5
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ja się od razu piszę : P

Chciałem zapytać o przewidzianą fabułę. Będzie to wyrzynanie sobie drogi i późniejsze mordowanie wszystkich w Krwawym Zamku, city survival, mieszanka, tomb rush czy co? : P
Ostatnio stworzyłem fajną postać tancerza (od razu zaznaczę, że Szajel mnie nieco zainspirował, ale postać w całości moja, nic nie zgapiłem : P ) którą być może wykorzystam, ale nie do wszystkiego by ona pasowała

Jak się ma technologia ludzi do gry? Można grać profesorkiem łażącym w wielgachnym egzopancerzu? : P

Nic o tym nie pisałeś, więc rozumiem, że półwampirom słońce nie przeszkadza, mam rację?

Co z paliwem robotów? Ignorujemy ten element, przyjmujemy, że mają w piersi ogniwo termojądrowe spokojnie wystarczające do końca gry czy trza zatankować co drugi dzień?

Istnieją u ciebie cyborgi? Wspominałeś o mechanicznych kończynach, ale tu mam na myśli takiego konkretnego mieszańca... w zasadzie do głowy przychodzi mi słowo "maszynomutant" :]

Jak wampiry (bo rozumiem, że większość mutantów zdycha od ołowiu, więc one będą najgroźniejszym przeciwnikiem) reagują na gorejący napalm? : P

Ostatnie pytanie. Jak wygląda magia? Skoro DF to rozumiem, że nie ma kul ognistych, czy wskrzeszeń, za to wspomniane klątwy i ogólnie bardziej subtelna odmiana, mniej rzucająca się w oczy. Istnieją choćby magiczne rudy, czy klejnoty?
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 27-04-2011 o 14:17.
Arvelus jest offline