Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2011, 12:45   #37
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Źle zrozumiałem twój post, myślałem, że siedzę przed miejscem, w którym mógłbym coś zamówić itp., a więc jedzenie nie mogło się wziąć z kosmosu. Tak jak napisałem, złożyłem kolejne zamówienie i wróciłęm przed to "miejsce". Przepraszam, nie jestem super doświadczonym graczem, to moja zaledwie trzecia czy czwarta sesja. Postaram się nie robić takich błędów. Myślałem, że możemy kreować trochę świata na własną rękę. Będę uważał, ale nie róbmy z tego tak wielkiej spiny, chyba, że przeistoczyłem bardzo ważną rzecz, miejsce itp

Pozdrawiam.

EDIT:
Cytat:
Chciał przecisnąć się przez tłum w biesiadnej do wyjścia i wrócić do swojego stolika. Tak też zrobił.
To tak apropo :P A więc też trochę źle zrozumiałeś mnie, ja jestem w tej scence na zewnątrz, i możemy ponadto założyć, że po jedzenie byłem w jakimś innym miejscu? Przepełnionym i głośnym?
 

Ostatnio edytowane przez Bloodsoul : 29-04-2011 o 12:49.
Bloodsoul jest offline