Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2011, 11:40   #67
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Jedno teraz było nawet bardziej niż pewne. Trzeba było dobrze wykorzystać każde pytanie, aby mieć z tego duże korzyści. W końcu Sairus nie ryzykował tylko dlatego, że nudziło mu się i nie miał lepszego zajęcia. Miał inne cele. Chociażby wydostanie się z tego dziwnego miejsca. To chyba był priorytet w tej chwili. Do tego jeszcze zdobycie kilku cennych informacji. Może jeszcze wymiganie się od jakichkolwiek przysług. Na to, nawet jeśli zagadki byłyby zbyt trudne, miał pewien, ryzykowny, ale pewnie możliwy do wykonania plan do którego musiał zadać pewne pytania. Jednak o tym później. Teraz przeszedł po raz kolejny przez ścieżkę i stanął blisko głazu. Nie okazywał nawet najmniejszego strachu, ale mimo wszystko, bał się o swoje życie. Nigdy nie miał do czynienia z takimi istotami i nie wiedział, co mogło się stać w ciągu najbliższych chwil. Wziął głęboki oddech i spojrzał na sfinksa. Przyszła pora na zadanie kilku pytań, bo nie miał zamiaru rozdrabniać się na pojedyncze pytania, bo trwałoby to zdecydowanie za długo, a nie miał pewności, że ma naprawdę dużo czasu na to wszystko.

- Jak mogę się stąd wydostać? Co to za miejsce i co o nim wiesz? Czy mogę znaleźć tutaj jakiś cenny przedmiot lub przedmioty, które kiedyś mi się przydadzą? Jeśli tak, to co dokładnie to będzie? Czy ktokolwiek z mojej byłej gildii mnie szuka? Jeśli tak, to kto dokładnie i w jakim celu? Czy można Cię zabić lub w jakiś sposób unieszkodliwić? Jeśli tak, to jak można to zrobić? Nie bój się, pytam po prostu z ciekawości. Nie mam zamiaru Cię zabijać. Pamiętaj, aby odpowiadać bardzo dokładnie. - Zadał te kilka pytań i dla pewności dodał coś, aby uspokoić sfinksa i przypomnieć mu o tym,że odpowiedzi mają być dokładne. Trudno powiedzieć, czy chciał walczyć i jakoś zabić to stworzenia, czy faktycznie pytał z ciekawości. Po prostu ukrywał to pod całkiem neutralnym wyrazem twarzy. Jeśli chodzi o pytania, to niektóre zadał tylko po to, aby zaspokoić swoją ciekawość, a inne zostały zadane, aby pomóc mu być przygotowanym na pewne, ewentualne wydarzenia. Pytań trochę było, więc na pewno będzie też dużo przysług, ale zostały jeszcze zagadki, które mogły unieważnić przysługi i na te zagadki liczył zabójca.
 
Saverock jest offline