Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2011, 07:20   #5
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Matt szedł rowem pierwszy, a ręce trzęsły mu się jak galareta. Spojrzał za siebie. Twarze jego ludzi były równie przerażone jak on sam. W tym był właśnie cały problem. To byli JEGO ludzie i to on musiał zadbać o to, żeby wszyscy wrócili do domów w jednym kawałku. Nadal nie przyzwyczaił się do tego, że jest dowódcą.

- Dobra panowie, robimy tak: po rozpoczęciu natarcia, ja i Joseph rzucamy granaty dymne na przedpole, a Raul daje zaporowy dopóki dym nie zgęstnieje. Później biegniemy dwójkami, tylko nie lecieć mi obok siebie! Stone i Black biegniecie pierwsi do budynku naprzeciw, wrzucacie odłamkowy przez okno i oczyszczacie budynek. Następnie to samo Stafford i Brown, z tym, że biegniecie do budynku na prawo. Green i Hall biegniecie do Black’a, a ja z Campbellem po was do Joseph’a. Lee i David biegniecie do Black’a, ale tylko jeśli nie będą strzelać w waszą stronę. Shepardson, Gary i Carter zostają w rowie i nas osłaniają. Dołączycie gdy dam wam znać. Biegniemy w pięciosekundowych odstępach. Jakieś pytania?
- Tak sir, co jeśli natarcie jako takie się nie rozpocznie? To znaczy jeśli Niemcy nie zaczną strzelać?
- Wtedy biegniecie tak jak powiedziałem, tylko bez używania granatów. I tych dymnych na przedpolu i odłamkowych w budynkach. A jak młyn rozpocznie się gdy będziemy biec, wtedy wracamy do poprzedniego planu. Siedzący w rowie rzucają dymne, a zdobywanie budynków idzie dalej z odłamkowymi.

Ruszył dalej, jednak po chwili jeszcze raz się zatrzymał, westchnął i powiedział - Powodzenia chłopcy.
 

Ostatnio edytowane przez MatrixTheGreat : 18-05-2011 o 12:07.
MatrixTheGreat jest offline