Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2011, 23:14   #29
Heos
 
Heos's Avatar
 
Reputacja: 1 Heos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputację
Cytat:
To twoja obserwacja, czy ty tak robisz?
Jeśli tak robisz to przestań, to jest złe.
Bo jesteś Panem Świata i Wyznacznikiem wszechrzeczy? Będę tak robił dalej.
Cytat:
To jest właśnie to, co można zrobić najgorszego. Naopowiadać graczom pierdół, kazać im zrobić pełne mechaniczne KP i potem mieć to w zadku. Jeśli nie stosujesz danej mechaniki po cholerę ci KP do niej?
Chyba napisałem jasno, aby wiedzieć kim tak na prawdę jest dana postać, co robiła, co robi, co umie a czego nie umie zrobić. Wszystko to zebrane w postaci jakiejś mechaniki dostosowanej do świata daje o wiele czytelniejszy obraz niż wyłuskiwanie tego z historii.
Cytat:
Jeżeli MG wszystko rozstrzyga względem swojego widzimisię, to po co mu cyferki. Po co mechanik przy pisaniu opowiadania z podziałem na role? Trudniejsze? Pod jakim względem? Stwierdzenie "jestem mega wypasionym wojownikiem" przełożone na cyferki zajmie nieporównanie więcej czasu, miejsca i pracy, aby owe cyferki faktycznie dawały taki rezultat.
Widać masz straszne doświadczenia, ja przywykłem, że MG według własnych możliwości jest bezstronny i kieruje się zdrowym rozsądkiem a nie sympatiami i antypatiami.
Cytat:
Stwierdzenie "jestem mega wypasionym wojownikiem"
Właśnie aby uniknąć mega wypas wszystko postaci i graczy, którzy chcą być mega wypas wszystko.
 
__________________
"Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inny, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami."
Jonathan Davis
Heos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem