Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2006, 23:04   #20
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
To moja szansa, może jedyna. Tylko gdzie uciekać? A niech stracę, wejdę do jakiegoś domu publicznego pod pozorem poszukiwania pracy, raczej mnie nie wywalą.
Odczekałam jeszcze chwilkę, by się upewnić, że policjanci zjęci są lepszymi rzeczami niż zwracaniem uwagi na mnie. Ścisnęłam mocniej torebkę, żeby mi nie wypadła, w końcu mam tam wszystkie dokumenty i pieniądze, które mogą mi się przydać. Ostatnie nerwowe spojrzenie za szybę i... teraz! Otworzyłam drzwi i wyskoczyłam, a potem pozostał już tylko bieg, ile sił w nogach...
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline