Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2011, 22:59   #51
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Moje zdanie jest takie: nie wiem w jakim stopniu wyznawca Sigmara widziałby swego boga w człowieku, który wystąpił przeciwko legalnej władzy Imperium, której reprezentantem jest hrabia.

Wyznawca Sigmara - Boga Imperium - jako pierwszy powinien roztrzaskać czaszkę wichrzycielowi. Jak głoszą bowiem przykazania wyznawców Sigmara: "Jedność Imperium jest najwyższym dobrem, nawet za cenę wolności jednostki.", a także "Bądź wiernym poddanym Imperatora".

Tak więc jeżeli Gregor naruszył prawo, atakując jednego z ludzi hrabiego, nawet jeżeli słuszność byłaby po jego stronie, to i tak nie powinien dochodzić jej w TAKI sposób. Swym atakiem godził w jedność imperium, w wierność Imperatorowi, więc prawdziwy wyznawca Sigmara -Stalrin - powinien te wartości ochraniać. Dziwnym trafem wolał dołączyć do wichrzyciela Gregora.

Podsumowując szkoda, że tak to się skończyło. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 08-05-2011 o 23:26.
Mortarel jest offline