Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2006, 16:44   #24
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Kościół! Tak, kościół, to świetne schronienie! Ale z drugiej strony, tu na pewno bedą mnie szukać. Nie, to nie jest dobre wyjście, musze ich zmylic, nie ma siły już biec.
Zdając sobie sprawę z tego, że ludzie musza na mnie dziwnie patrzeć, podbiegam do kościoła i specjalnie przewracam się tuż przed wejściem, imitując prawdziwy upadek aby zmylić pościg. Rzucam w tym miejscu czapkę, że niby mi spadła przy przewróceniu się, po czym wstaję i podchodzę do drzwi. Nie, jestem głupia, to zbyt oczywiste! Wracam po czapkę i zabieram ją ze sobą. Zostawiam jednak ślad krwi ze zranionej szczęki. Trochę czasu zajęły mi te zabiegi, i bardzo możliwe, że ludzie wygadają wszystko policji, ale może chociaż raz uśmiechnie się so mnie szczęście? Staram sie robić wszystko jak najszybciej, zanim przybiegna te wredne typy. Wchodzę do kościoła i szukam innego wyjścia, by opuścić kościół niepostrzeżenie i skierować się w stronę bloków, a tam ukryć się w jakiejś klatce i zadzwonić po pomoc, jeśli moja komórka jest jeszcze cała.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline