Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2011, 09:26   #52
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Oj ludzie, ludzie. Po pierwsze sesja mnie nie wciągnęła. Miało być super dynamicznie często itd. A było jak zawsze. Z nie sygnalizowanymi przerwami. Że przerwy być muszą, bo życie to życie to rozumiem. Ale sygnalizować to trzeba. Przynajmniej w mojej opinii. Kwestia szacunku do drugiej strony zabawy. Stąd mój samobójczy atak, zakończony powodzeniem. Co do postaci. Moratel litości, ślepa interpretacja to żadna interpretacja... Po pierwsze Bielon postawił nas w sytuacji że jest nas iluś tam na większą badnę drabów. Stalirna zresztą słusznie postawił po stronie atakowanych. Ale na boga może być Sigmara nie mów mi że ten "hrabia" ma wpływ na imperium czy imperatora. Raz to zwykły drab na dnie drabiny pozycji. Jego śmierć nic by nie zmieniła zastąpiłby go ktokolwiek. Dwa to on wydał rozkaz. Zabijcie te ścierwa. Więc opcja była tchórzyć lub walczyć i ginąć. Trzy nawet nie wiadomo czy to hrabia tak do końca....
 
Icarius jest offline