Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2006, 20:39   #27
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Ksiądz uśmiechnął się, lecz nie było w jego uśmiechu wiele radości czy wesołości. Smutny, może trochę iroczniczny wyraz twarzy, a zarazem też pełen współczucia. Spojrzał na Marie jednym z najmilszych spojrzeń, poczym powiedział spokojnym tonem
- Jezus rzekł kiedyś "A kto jest bez winy, niech rzuci we mnie kamieniem". A wina niewielka to pomaganie komuś, kto może być niesłusznie oskarżony nie mając pewności o co chodzi. Więc teraz, moje dziecko, zapraszam cię do biura, gdzie dokładnie wytłumaczysz mi, o co chodzi policji i co ci właściwie jest.- mówił ksiądz z pełną płynnością, jakby te słowa przygotował sobie jakiś czas temu- A jeżeli chodzi o drzwi...- wskazał na wyjście ze świątyni, poczym wyjął coś z kieszeni. Klucz- To raczej tylko ja ci je otworzę... Chyba nie masz wyjścia...- skończył i zaśmiał się cicho.
I chyba ma racje...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline