Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2006, 22:39   #32
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Więc telefony. Najpierw dzwonię do kliniki.
- Dzień dobry panie Geartrone, Maria Pinewood z tej strony.
- Ah, witaj moja droga. Coś się stało?
- Musze się z panem zobaczyć, będę przed 14. Czy będzie pan wtedy wolny?
- Tak, przyjedź to porozmawiamy.


Czyżby szczęście się ponownie do mnie usmiechało? Jeszcze Paul.

- Cześć Paul. Mam prośbę. Poszukuje mnie policja, musisz się dowiedzieć za co.
- Co???
- To co słyszysz. Nie żartuję. Dowiedz się za co mnie ścigają, sprawdź w telwizji, sprawdź w gazetach. To może dotyczyć czegoś co stało się wczoraj po koncercie. Sprawdź jakie zbrodnie i wykroczenia zostały popełnione w tym czasie i miejscu. I zadzwon jak będziesz już coś wiedział. Tylko szybko. I nie mów na razie nic rodzicom, bo padną na zawał.
- Eee, dobra, poszukam, zobaczę, będziemy w kontakcie.
- No. A jeśli się do mnie nie dodzwonisz to znaczy, że mnie złapali. Cześć.


Co teraz? Musze iść do łazienki, może ostatnia okazja. Trzeba zrobić ze soba porządek, związać włosy w warkocz. A co potem? Chyba czekanie. Wyglądam za drzwi biura w poszukiwaniu księdza. Zobaczę co robi, może uda się go podsłuchać.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline