Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2006, 07:18   #633
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

- Do bramy - odparła, sprawdzając raz jeszcze, czy ma wszystko. Kostur w dłoni, torba na ramieniu, kruk na dachu. Jeszcze tylko zebrać myśli. - Przy nej powinien być jakiś punkt z suchym prowiantem. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś życzenia po drodze, na pewno miniemy kilka ciekawych sklepów. - Przepuściła jakiegoś młodzieńca, który najwyraźniej musiał się czegoś napić natychmiast. - Chodźmy.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline