Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2011, 11:52   #164
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ja piszę z doskoku, bo z czasem u mnie przez klika najbliższych tygodni (2 do 4) tak na styku na pracę i sesję. Moja aktywność jest możliwa we wczesnych godzinach porannych (między 7 a 9) kiedy do pracy podchodzę jeszcze mniej intensywnie. Potem kieruję moją uwagę już tylko na zadania do wykonania (przerwa tak jak teraz ok 15 min na odreagowanie) a potem już do 17-18 znów praca. (raczej staram się nie odrywać od pisania dokumentów, jak już "wbije się w rytm").
Na LI i pochodne (GG docki itp.) mam czas dopiero wieczorem - zazwyczaj po kąpielach dzieciaków (czyli po 21.00).
Przepraszam, ale dopóki nie uruchomię jednego projektu i nie zakończę sporego zlecenia w międzyczasie, tak to może z mojej strony wyglądać.

Więc niejako możesz działać ze swoim postem arm1tage a spotkanie będzie retrospektywne czy coś.
 
Armiel jest offline