Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2011, 14:20   #105
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
-Skąd jesteś moja płomiennowłosa?
-Z krainy rozkoszy mój twardy krasnoludzie
-w mordę jeża - pomyślał krasnolud po czym rzekł - Wyglądałaś jakbyś na coś czekała? na mnie już nie musisz - uśmiechnął się tak ładnie jak umiał, myśląc że udzielił odpowiedzi na kolejną wymijającą odpowiedź - A tak na serio?!
-Czekałam, aż podejdzie Twój czarnoskóry towarzysz, ale zjawiłeś się Ty - powiedziała złośliwie, ale po czym zaczęła go pieścić, tak aby moc zlośliwości trochę zelżała.

-Napijesz się?
-Namówiłaś mnie

-Ja... ja przepraszam! Nie chciałam zrobić nic złego! Kazano mi, ale nie mogłam! Bo... bo cię bardzo polubiłam, naprawdę!
-Było miło i Ci wierzę, więc... - wziął prześcieradło i rzucił jej, sam wstając z pucharem (jeszcze w dłoni) - ubieraj się! idziemy na dół - złapał ją swym silnym uściskiem za przedramię i zaciągnął na dół -Ja w rozmowach dobry nie jestem, a kobiet nie biję, pogadasz z moimi towarzyszami

Wszystko pięknie i epicko, tylko jak rudowłosa dama otrzymała prześcieradło... tak Grogan o sobie kompletnie zapomniał.....
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline