Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2011, 22:57   #145
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Virana
- Jak na razie to panie Fungi tylko wyście powiedzieli co wam na wątrobie leży. Ale bez obaw nie planuje używać magii do czegoś co można zrobić równie dobrze bez niej. Ja jedynie uleczę tą sukę, a potem kolejny i jeszcze jeden. Jak długo to będzie potrzebne.
- Wynajęliście nas do wykonania roboty i planuje ja wykonać. Co powiecie panie Fungi gdy bandyci nas wykończa zanim zajmiemy się Okiem? Ze nie honorowo było ich torturować? Ze lepiej by świat sczezł?

- Wiem co wam na sercu leży, lecz nie stać nas na luksus bycia honorowymi. Jeśli chcemy wygrać musimy być największymi sukinsynami w okolicy. Ci co nastaną po nas będą sądzić nasze czyny. Jeśli nie zawiedźmy rzecz jasna. Jeśli potrafisz panie Fungi, nakłonić ją do mówienia obejdzie się bez cierpienia. A teraz przepraszam, ale muszę jej poskładać struny głosowe, by mogła mówić.
Ominęła krasnoluda i ruszyła do jeńca.
 
Mike jest offline