Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2006, 20:53   #17
Seamole
 
Reputacja: 1 Seamole ma wyłączoną reputację
Ikczets
Przez całą wypowiedź Istara bezczelnie patrzył mu w oczy z pewnym siebie uśmiechem na twarzy. Później z zainteresowaniem oglądał scenke z Nordem i słuchał wypowiedzi agenta.
- Możemy, jednak nie sądzę żeby to coś dało,strażnik świątynny to najczęściej nie byle idiota,tacy ludzie nie wieszają się tak po prostu zwłaszcza jeśli to był nasz agent.Zapewne go wykryto. Ktoś inny mógłby się już w tym czasie zająć przepytaniem innego ze strażników i na Sheogoratha mam nadzieje, że choć jeden z nich lubi sobie czasem porządnie popić lub nawąchać się jakiegoś zielska, to by wiele ułatwiło.
Z chytrym uśmiechem patrzy w strone Yamira
- A ty Kotek znasz się może na jakiejś magii wpływającej na umysł? Może to by ułatwiło wyciąganie informacji od delikwenta? Ewentualnie zawsze zostaje po prostu poturbowanie któregoś z nich w celu uzyskania informacji ale to chyba jednak zbyt drastyczna metoda.
Krótka przerwa na zebranie myśli
Ja z chęcią Poprzyglądałbym się w nocy tej świątyni z jakiejś bezpieczniejszej odległości bo rozumiem, że nie mamy zielonego pojęcia jak przebiegają tam warty?
Ostatnia część została wypowiedziana w stronę agenta

Edycja:
Po kolejnej wypowiedzi Istara
No to może nawet 3 grupy jedna do wisielca, druga do innego strażnika a ostatnia przypatrzy się lepiej samemu budynkowi[/b]
 
__________________
ipsa sua melior fama - jestem lepszy od swojej reputacji ;)
Seamole jest offline