Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2006, 21:43   #34
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Przez chwilę myślałam, że to ja jestem obiektem zamieszania ale ulżyło mi, kiedy okazało się, że to jakaś inna dziewczyna. Szkoda mi jej, ale dzięki temu łatwiej będzie się wmieszać w tłum. Kiedy ksiądz powiedział o ubraniu, już kompletnie zbiło mnie z nóg. A więc pomyliłam się? Jednak jest w porządku? Cóż, później sie będę nad tym zastanawiać. Poszłam we wskazanym przez niego kierunku i szybko się przebrałam. Musze zdążyć wyjść razem z tłumem. Ciekawe jak długo będzie jechać karetka i z którego szpitala będzie. Jeśli będzie już stała przed wyjściem i będzie to karetka z kliniki do której musze się udać, to może zabiorę sie z nimi. Ja będzie trzeba, mogę udać, że źle się czuję czy coś. Ale jeśli jej nie będzie to przemknę gdzieś szybko i złapię taksówkę lub zadzwonię po jakąś. Żeby tylko dostać się do kliniki...
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline