Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2011, 21:10   #110
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Kira zrobiła wielkie oczy na widok krzyczącego murzyna pierwszy raz widziała taki wyraz jego twarzy. Zaskoczona i zszokowana nie wiedziała czy najpierw trzasnąć go w twarz. Czy zacząć próbować oczarować go fletem tak jak demony które udało im się pokonać.
"Czy ja to będę oglądać częściej on jest gorszy niż demon Baltazara. W co ja się u licha wpakowałam."
Kira ochłonęła szybko po wrzaskach murzyna i odezwała się łagodnie jak na delikatną elfkę przystało. Jej głos był łagodny wręcz czarujący. Kira znała magie głosu elfów i ich śpiewu. Chociaż nigdy nie była pewna czy sama tak potrafi jak inne elfy. Wszak nie do końca była elfem.
-Spokojnie moja droga nie spoglądaj na twarz tego człowieka. Zaufaj mi. Może i jestem elfką ,ale tak jak i ty jestem kobietą. Jeśli się boisz lub wstydzisz proszę powiedz mi o tym postaram się ci pomóc. Wiem ,że poznałaś nas po plotkach które obeszły tutejszą karczmę. Proszę powiedz mi czy zostałaś jako niewiasta wykupiona przez kogoś? Czy miałaś jakiś cel zatrzymując męską część moich towarzyszy? Czy miałaś jakiś konkretny cel w naszej drużynie?
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline