Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2006, 15:24   #25
Khajit
 
Reputacja: 1 Khajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie coś
Yamira

Gdy usłyszał słowo ,,rasa niewolnicza zacisnął ręce z wściekłością ,i widać było że powstrzymuje wybuch.Podniósł ręke powiadomiając wszystkich że chce coś powiedzieć i po chwili roztrzęsionym głosem powiedział:
-Cóż wymyśliłem pewien plan , ale najpierw moje moce.Hmm,potrafie wzywać zjawę ,tworzyć magiczne sztylety ,leczyć rany,ciskać błyskawicą i tworzyć niewidzialne osłony- a po chwili dodał spokojniejszym tonem-Cóż mógłbym odwrócić uwagę straży wzywając zjawę , najlepiej żeby to było w nocy,bo ci idioci nie widzą w ciemnościach.Odciągne ich od drzwi,może rzucę w nich błyskawice by ich zwabić.
Tu chodzi o pałac mądrości prawda?Jest tam duża ochrona,ale są też ,z tego co wiem dwa wejścia do pałacu , drugie jest dalej od biblioteki i kwater straży i kapłanów ,ale pilnuje go jeden strażnik.Moglibyśmy go jakoś usunąc naprzykład podciąc gardło i wrzucić do wody,pancrz pociągnie go w dól.Moglibyśmy też zamordować jakiegoś strażnika a nasz przyjaciel zajął by jego pancerz i wszystko nam ujawnił.To są dodatki do planu Ikczesta.-powiedział czekając na reakcje.
 
Khajit jest offline