Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2006, 18:04   #27
Khajit
 
Reputacja: 1 Khajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie coś
Yamra

-No niestety ,rzuca się ją dość głośno.-powiedział Yamira-Sam znam Viwek tylko trochę - dzielnice św Olmsa znam dobrze żyłem tam trochę czasu.Trochę dzielnice przybyszów ale niewiele więcej.Moja wiedza pochodzi ze spacerów.coż więc jeden znas najlepiej Lstar,zagada strażnika,rzucisz na niego od tyłu paraliż i możemy go wtedy zabić lub związać i zabrać .Te drugie będzie trudne,ale przy obu możemy wykorzystać szpiegostwo,a przy drugim sprawę mamy z głowy-gdy już powie nam wszystko co wie , bosmer założy jego strój i po prawie...tylko że bosmerowie dosięgają im ok do szyji....Moglibyśmy znależć kogoś innego.Mam już gotowy plan co do porwania.Jedn go czymś zajmie(najlepiejLstar),wtedy Asunzajdzie go od tyłu i najciszej jak umie rzuci paraliż,w razie wypadku zanim wyjmie broń będzie za póżno-wtedy zrzucimy go na tratwę koło mostun i odpłyniemy.Tylko co zrobimy póżniej?-Zapytał Yamira i rozejrzał się po wszystkich obecnych
 
Khajit jest offline