Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2011, 17:57   #4
diarrhoea2
 
Reputacja: 1 diarrhoea2 nie jest za bardzo znany
Francuz stał jak wryty, nie chciał powiedzieć ani słowa. Patrzył tylko na Niemców w sposób bardzo niepokojący.
- Nie dotykać go. Może być zarażony. Kto wie jak to gówno ewoluuje. - Krzyknął Mauer bardzo głośno.
- Nie ma żadnych oznak zarażenia - Powiedział niepewnie Fenster.
- Nie ma ? To powiedz mi idioto jakie są oznaki zarażenia ?! No jakie ?! Krzyczał Mauer celując w głowę przestraszonego Francuza.
- Ja chciałem tylko...
- Gówno mnie obchodzi co Chciałeś Zimmermann. Daj mi jeden powód, żebym go teraz nie zastrzelił - Krzyczał Mauer jak oszalały. Cała ta sytuacja wykańczała jego nerwy.
- Bader zna Francuzki, może zapyta tego człowieka kim jest? - Zapytał cichutko Kuefer, nikt nie spodziewał się jego udziału w dyskusji.
- Chociaż jeden tu myśli, Bader, gadaj z nim !
- Ale sierżancie, ja to ledwo znam ten język, znałem kiedyś jedną taką... - Bader jako jedyny miał całkiem dobry humor.
- Gówno mnie obchodzi co i kiedy ruchałeś. Pytaj go ! - Mauer powiedział już nieco ciszej, swoim nieprzyjemnym głosem.
- Zapytaj go kim jest, co tu robi i co wie o tych pieprzonych zombiakach. Może się chociaż jeden żabojad na coś przyda Mauer chciał dowiedzieć się z czym tak naprawdę teraz walczy...
 
diarrhoea2 jest offline