Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2006, 21:25   #40
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Wysiadłam z samochodu, rzuciłam kolesiowi urocze spojrzenie, od którego każdemu podnosi się ciśnienie i poszłam do szpitala. Arab rzucił tylko tęskne spojrzenie i odjechał.
Szpital wyglądał tak jak zawsze. Pełno pacjentów, pełno personelu, zimne dni dają się wszystkim we znaki. Przemknęłam szybko w stronę gabinetu mojego lekarza, doskonale znałam tę drogę. Szczęście mnie nie opuszczało, lekarz siedział za swoim biurkiem i z uśmiechem na twarzy serdecznie mnie przywitał. Ten mężczyzna w średnim wieku zawsze był nam przyjacielem, mam nadzieję, że teraz mnie nie zawiedzie.
- Dzieńdobry doktorze.
- Witaj Marie, co też ważnego cię do mnie sprowadza?


W tym momencie zaczęłam swoją opowieść zaczynając od telefonu z policji. Wyjaśniłam moje podejrzenia co do podania mi zeszłej nocy narkotyków i spytałam, czy można zrobić test na ich obecność w moim organizmie.

- I to wszystko - zakończyłam swoją opowieść. - Jeśli może mi pan pomóc w jakikolwiek sposób, proszę to zrobić.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline