Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2011, 23:16   #1171
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Wellinie, jeśli rozmawiam z pięcioma osobami, które mają do mnie powiązane sprawy, jest mi wygodniej odpowiadać znając całość niż jedynie część tematu.

Poprosiłbym też o zarzucenie zbyt rozbudowanej interpretacji moich odpowiedzi. Wysnułeś bardzo wiele dość daleko idących spostrzeżeń, dosyć płomiennych. Z mojej strony napisałem odpowiedź na temat, na który mogłem odpowiedzieć (bo raczej nikt inny do niego nic już nie doda, wszyscy zdążyli już napisać swoje). Ująłem też w punktach, że zawsze wracam, że chcę prowadzić, że tempo jakie mogę przyjąć to post na miesiąc.

Oczywiście, to nie szczegółowa umowa, ale to chyba nie o taką chodzi. Nie wiem też, co w tym jest nieszczerego czy gdzie tam są frazesy. To są konkrety. Jeśli nie, powiedz proszę, co dla Ciebie jest konkretem; jakiego rodzaju konkretów oczekujesz. O ile nie zawarłeś tego pisząc, że zgadzasz się z Carnem.

Co do mojej prośby, by gracze się wypowiedzieli, mam wrażenie (po lekturze naraz pod rząd Twoich ostatnich tu komentarzy), że jeślibym się wypowiedział nie czekając na Ciebie, Obce i Sakurę, to byś napisał, że "to w stylu Tammo, najpierw pisze, żeby gracze się wypowiedzieli a potem ignoruje swoje własne słowa i nie czeka na tych, co nie zdążyli". Mam nadzieję, że mylne.

Aby uniknąć dalszych oskarżeń o uniki: moim priorytetem w danej chwili jest dowiedzenie się, czego oczekujecie ode mnie i od sesji. Uważam, że ustalenie tego jest bardziej korzystne dla dobrego toku dyskusji i na tym chciałbym się skupić. Oczywiście, każde z Was może życzyć sobie innego toku dyskusji, jeśli tak, prosiłbym o znak. Wellinie, Ciebie również, ponieważ, jak pisałem, mam pewne wrażenie po lekturze Twoich postów i mam nadzieję, że jest ono mylne - innymi słowy nie jestem pewny czy dobrze je odczytałem.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline