Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2006, 22:48   #29
Seamole
 
Reputacja: 1 Seamole ma wyłączoną reputację
Ikczets
Widac że słuchał z lekkim zdziwieniem paru z wypowiedzi, zastanowił się chwilkę po czym zaczął mówić
- Jeśli rzeczywiście istnieje wyjście chronione tylko przez jednego strażnika to bardzo dobrze ale proponuje jednak ściągnąć go normalnymi sposobami, sztylet od tyłu powinien wystarczyć ewentualnie jakąś szybką trucizną się posmaruje, ale magia? Nie wiadomo jak taki zareaguje na jakieś zjawy(tu suśmiechnął się rozbawiony) a już błyskawica jako sposób zwabienia kogokolwiek gdziekolwiek chyba całkowicie odpada.
Ale niezajmujmy się narazie jakimiś mało istnotnymi sprawami jednego strażnika bo to będzie tylko jeden z wielu elementów planu wejścia do świątyni a najpierw musimy się dowiedzieć jaką część tej świątyni przeszukać, jak ona wygląda i co najważniejsze trzeba zrobic rozeznanie w terenie przed akcją.
Trzeba będzie się dowiedzieć którzy ze strażników lubią sobie czasem wypić i popalić,
wtedy Istar zająłby się obrabianiem delikwenta oczywiścienie nie w sensie dosłownym, zacząłby z nim rozmawiać i postarał się wywabić do jakiegoś pokoju bądź na zewnątrz chyba że juz w karczmie udało by mu sie uzyskac potrzebne nam informacje z reszta juz o tym wspominałem. Ja lub ewentualnie magun moglibyśmy być przy nim w charakterze jego niewolników taka ochrona i służba co to stoi przed drzwiami żeby nikt nie przeszkadzał panu, jakby coś poszło nie tak to zareagowalibyśmy
(Tu patrząc na maga)I nie kręć tak nosem i nie sierdź się bo świata nie zmienisz wielu z naszych braci to tutaj tylko ścierki do podłogi nie ma celu udawać, że jest inaczej. Nie mówie że stan rzeczy mnie zadowala ale większego wpływu na to nie mam.(Odwrócił wzrok po czym odetchnął)Ale wracając do rzeczy. Musimy się najpierw dowiedziec co i jak a potem zacznijmy plany wejścia do budynku. Skoro pokój mamy tu na dwa miesiące to znaczy że mamy jeszce troche czasu.
 
__________________
ipsa sua melior fama - jestem lepszy od swojej reputacji ;)
Seamole jest offline