Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2011, 19:19   #9
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Kizuna: ogółem jeśli otrzymam 3 karty postaci, to zacznę sesję. Jednak jeśli będziesz 4 osobą i nikt się nie zgłosi przed Tobą, mogę Cię dodać w trakcie sesji.

Zekhinta: ślij na PM.]

Wszyscy zainteresowani: powtórzę tu, co odpowiedziałem na pytanie na PM Zekhincie. Chodzi o ten prowizoryczny system umiejętności. W przypadku wybrania jakiegoś zawodu, to już z tej przyczyny postać zyskuje pewne umiejętności. Np. mechanik samochodowy umie naprawić np. rozrząd czy wahacz, wie też jak działa samochód i ogólnie zna się na nich. Żołnierz umie równie dobrze strzelać, co też umie walczyć wręcz czy czyścić broń. Kucharz umie gotować, ale też dobrze operuje nożem. To tylko oczywiście przykłady. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by umiejętność związaną w zawodem powielić w następnej grupie umiejętności (np. zrobić to jako hobby). Wówczas postać będzie jeszcze bieglejsza w tej umiejętności, niemniej stanie się przez to mniej wszechstronna.
Oczywiście to tylko dla ułatwienia mi rozczytania postaci, a w sesji bardziej będę liczył na pomysłowość - zaradność jest podstawą.
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline