Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2011, 22:54   #1174
Wellin
 
Reputacja: 1 Wellin ma wyłączoną reputację
A więc postaram się pisać jeszcze jaśniej. Tammo, na mojej liście znajdują się tylko dwa punkty.

1. Bezpośredniość.

2. Dotrzymywanie obietnic.


Podsumuję sytuację na dzień dzisiejszy. Czwórka graczy mówi Ci, już całkowicie publicznie: „Żal mi bardzo, ale jestem bliski/bliska rezygnacji - z Twojej winy.” Sesja jest obecnie martwa, zabita łamaniem obietnic, brakiem zainteresowania i graniem na czas.

Tammo, problemem nie jest w tym momencie kompilacja listy oczekiwań. Zadanie przed którym stoisz w ostatniej wymianie zdań polega na przekonaniu mnie i innych, że tym razem Twoim zapewnieniom i obietnicom można zaufać. A po ostatnim roku gry, wiara w wartość Twojego słowa praktycznie nie istnieje.

Z mojej strony? Entuzjazm się wyczerpał i nie mam już sił i zapału na dalszą współpracę w stylu brodzenia przez bagno. Tammo, jestem szczerze zmęczony sytuacją w której nie mogę otwarcie porozmawiać. Próbuję i dostaję w odpowiedzi bardzo dokładnie wyważone, oględne teksty, które nijak mają się do Twoich prawdziwych poglądów na sprawę. Teksty, które w dodatku najczęściej są celowo wymijające. Nie da się tak prowadzić dialogu. Mam dość obietnic bez pokrycia, gry na czas i mało wiarygodnych usprawiedliwień. I nie, Tammo, nie uwierzę że nie rozumiesz precyzyjnie czego oczekuję i o co mi chodzi.


A więc raz jeszcze, co najważniejsze: Sesja jest martwa. Z Twojej winy. Przez opóźnienia, uniki i łamanie obietnic. I raz jeszcze najważniejsze pytanie: czy jesteś w stanie zagwarantować mi i reszcie graczy, że w przyszłości będzie inaczej?


I Tammo, odpowiadając, proszę weź przykład z Carn, pisząc równie jasno i kontretnie.
 
Wellin jest offline