Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2006, 15:58   #46
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Co robić, co robić? Nie mam dokąd iść. Czy mam jakiekolwiek szanse wydostania się stąd tak, aby policja mnie nie złapała? Muszę przynajmniej spróbować, ale co potem? Uciekać do końca życia?

- Doktorze, ma pan próbkę mojej krwi, proszę poddać ją wszelkim możliwym badaniom i dowiedzieć się jak najwięcej. Zna pan mój numer telefonu. Proszę dać mi znać jeśli na coś pan wpadnie. A teraz, proszę mi powiedzieć jaka jest najlepsza droga wyjścia stąd niezauważonym? Jeśli będą pytać, przyszłam tu po prostu na badania a pan nic nie wiedział o tym, że mnie ścigają, a kiedy zadzwonił telefon ja szybko uciekłam, niech taka będzie oficjalna wersja. Powie mi pan jak stąd wyjść, a kiedy to zrobię, natychmiast poinformuje pan ochronę, żeby mnie szukali, dzięki temu może nie będzie pan podejrzany o pomoc uciekinierce.

Upewniłam się, że mnie zrozumiał i szybko próbuję się stąd wydostać, a potem przemykać się jakimiś ciemnymi uliczkami. Potem wejdę do pierwszego baru, który znajdę. Jeśli oczywiście uda mi się w ogóle stąd uciec. Po drodze zadzwonię do Paula, może wie już coś o tym, dlaczego mnie ścigają.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline