Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2006, 16:03   #35
Khajit
 
Reputacja: 1 Khajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie cośKhajit ma w sobie coś
Yamira

Yamira zastanowił się chwile i opowiedział Ikczestowi
Zgadzam się z tobą,a ten dziwak jes podejrzany-może być szpiegiem,może lepiej się czegoś o nim dowiedzieć,zanim wyjawimy mu plan.Zgadzam się z twoim planem , ale te drugie wejście prowadzi do długich korytarzy,gdy byłem młody - często odwiedzałem z mistrzem pałac mądrości-wytłumaczył-na korytarzach na pewno będą patrole,a takim jak my zabić strażnika świątynnego bez elementu zaskoczenia i magii ,jest praktycznie niemożliwe-znają magie i z tego co wiem chyba nie ma potęzniejszej straży w całym Morrowind!Głównego wejścia z tego co wiem zawsze pilnuje 5 stażników-dwóch drzwi pałacu mądrości,dwóch pałacu sprawiedliwości,a pomiędzy nimi jakiejś bramy pilnuje ,przynajmniej jeden czarodziej!Co więc zrobimy?
Moglibyśmy odwrócić ich uwagę jak mówiłem wcześniej,albo...-urwał ,rozglądając się po wszystkich-w dzień odwiedzić pałac jako goście ,jesli nadal ich tam wpuszczają,zakraść się do komnat kapłanow,przesłuchać jednego a póżniej go zabić.To będzie wyjąkowo trudne - dwóch byłoby czułkami,a dwóch innych udaloby się do kapłana.Jednym z nich napewno byłbyIkczets-uśmiechnął się do rodaka-Drugi towarzyszył by mu w postaci ochroniarza-moglibyśmy kupić sobie szaty i udawać kandydatów na członków świątyni-Nagle jego oczy rozjaśniły się -Albo jeden by udawał kandydata,a Asun rzucił by czar niewidzialności na Ikczesta,który zaszedłby od tyłu kapłana przyłożył mu nóż czy sztylet mu do szyi.W tym wypadku najlepiej by było by bosmer i Asun byliby czułkami a ja udawałbym kandydata-Prawie wykrzyknął Yamira.W jego głosie było czuć podniecenie,a na jego twarzy widać było uśmiech,ale natychmiast znów przybrał zwykły ,spokojny wyraz.I powiedział spokojnie-Co o tym sądzicie?
 
Khajit jest offline