Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2006, 18:37   #37
Seamole
 
Reputacja: 1 Seamole ma wyłączoną reputację
Ikczets
Wpierw słuchał z zainteresowaniem, później dyskretnie zasłonił ręką usta, prasknął cichutko i odkaszlnął dwa razy. Zaczął mówić z lekkim rozbawieniem na twarzy do Yamiry.
Wybacz ale twój plan jest.... Nie do przyjęcia... całkowicie. Nie mamy zadnych szans porwać kapłana w jego własnej świątyni i cicho go tam przesłuchać. W ogóle nie widze również tego jak ktos udaje kandydata do świątyni. Z resztą jak niby powinien być ubrany kandydat do świątyni że musi się przebierać, chyba że chodziło ci o akolite ale i to jest niepotrzebne ryzyko z resztą akcje radzę przeprowadzić w nocy a w tej porze kandydaci do świątyni rzadko sie tam pojawiają. Strażników trzeba zabić jak najmniej bo każda śmierć to ryzyko wykrycia. Ja jestem jednak za moim planem. To znaczy najpierw rekonesan potem porwanie ale samotnego strażnika wracającego ze zmiany ( najlepiej gdyby to było wieczorem lub w nocy) i jeszcze tej samej nocy akcja.(Chwila zastanowienia)
W sumie to przecież powinniśmy miec jakiś dostęp do budynku w którym jest biblioteka. Może będziemy wtedy obserwowani przez kapłanów ale jak inaczej poznać miejsce akcji?(tu sarkastycznie) Chyba ludzie i inne rasy nie zaglądają tam na tyle rzadko że pojawienie się kogokolwiek graniczy z cudem i jest zapisywane w świątynnych kronikach.Moglibyśmy tam iśc razem z naszym śpiącym Bosmerem choć z tego co widze może byś ciężko jeśli chodzi o niego, nieśmiały jakiś.(chwila zastanowienia) A w sumie moglibysmy się też dowiedzieć czegos więcej o kanałach, które z tego co słyszałem ida przez całe miasto, przy odrobinie szcęscia mogła by to byc dobra droga wejscia lub chociarz ucziecki.

Edycja: Można by się wywiedzieć czegos więcej o tym Vami Alasie ale radze żeby robił to tylko jeden z nas i żeby w tym czasie starał się z nami rzadko kontaktowac i zachował wszelkie środki bezpieczeństwa. Ktoś inny z naszej drużyny mógłby go nawet pilnowac z bezpiecznej odległości i sprawdzać czy nikt go nie śledzi [/i]
 
__________________
ipsa sua melior fama - jestem lepszy od swojej reputacji ;)
Seamole jest offline